| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Volný sex?? Teď píšu opravdu jen za sebe a ne za spolužačky - to je jejich věc a o tom jsme spolu nebavily. Můj názor je negativní - protože když se mají dva lidi rádi, jsou spolu dlouho a důvěřují si, můžou přistoupit k něčemu takovému jako je sex. Plno partnerů se mi taky moc nezdá, žádná děvka nejsem a doufám, že ani nebudu ~t~~t~~t~ .., sex na jednu noc - znám z vyprávění starších kamarádek, které se pěkně opily a už to bylo. Nevěra - to je téma, které si myslím nemůžu moc dobře posoudit, ale určitě to není dobrá věc. Samozřejmě záleží na tom, jak jsou spolu lidé šťastní apod.
Po jak dlouhé době? To záleží na každém. Někdo preferuje "až po svatbě", ke kterým já moc nepatřím, nevím proč by se mělo čekat, až se lidé vezmou. Někteří splu žijí jen tak, nejsou ani svoji a jsou spokojení. určitě to není takové - "hele už máme tejden výročí nechceš se se mnou vyspat??" ~t~ To mi připadá fakt na hlavu.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.