| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím poraďte mi já už fakt nevím, připadám si jako hypochondr.
Před 6 týdny jsem začala brát venlafaxin ráno 150 mg. a na spaní tritico. Absolutně žádná změna, třesu se celý den, buší mi srdce, a noc je hrozná sice usnu po triticu ale brzo se vzbudím a skoro vibruju na posteli jak mi tluče srdce. Před 14 dny mi lékařka psychiatrička zvýšila dávku ráno 150 a v poledne 150 a na noc silnější tritico. Žádnou úlevu necítím jen strašnou únavu, nervozitu, a to bušení srdce až v hrudi. Po triticu ráno to samé. Přes den občas vezmu oxazepam ale moc nepomáhá. Chodím do práce a jsem fakt vyřízená..zapomínám atd. Tak nejde žít mám pocit že jsem sevřená jak v nějakých kleštích..do všeho se nutím. Podotýkám že to jsou již druhé léky předtím jsme zkoušela apo parox...nic

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.