| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jé, ahoj holky.
To som rada že sa tu niekto ozýva.
O neposlúchaní mi ani nepíšte, zdá sa mi že mi Hanka prerastá cez hlavu, že som na ňu krátka, a to má len tri a pol roka. Čo bude do puberty... Postaví si hlavu, zatne sa, tak my na ňu po dobrom, potom po zlom,niekedy to skončí velkým krikom.

Do školky nechodí, a ja som aj docela rada že sa nemusím ráno trepať do tej zimy. Kludné rána v posteli, užívam si, dlho to už nepotrvá. Nabudúci rok už do tej školky bude musieť. Asi. Lenže ona je taká strašná citlivka, veď ona sa púšťa do plaču ak som vonku od nej ďalej ako 10 krokov! Samozrejme keď je zabraná do hry, tak je v klude.

Malovať sa docela snaží, občas sa jej podaria naozaj pekné kúsky. A myslím že keby som sa jej v tom viac venovala, vedela by to lepšie.Naposledy namalovala čo chce od Ježiška. Krásne podarená a velmi podobná Karolína. Tá chodiaca bábika z reklamy. Pomóc ! Čo mám robiť ? Kupovať takú "hlúpu" a drahú hračku sa mi nechce, ale zasa neviem do akej miery by bola sklamaná, keby ju pod stromom nenašla. To sú problémy, čo ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.