| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jestli máte někdo skutečně dobrou zkušenost...Nejde mi o nějaké čáry-máry hypotetické výhledy na rok, ale někoho, kdo dokáže předpovědět,jak se jisté záležitosti vyvinou třeba za deset, dvacet let.


Jestli jste u někoho takového byly a s odstupem času se to fakt po delší době splnilo, nebo o někom takovém víte a kontakt na něj.

Nejedná se mi o prognozy typu - v příštím půl roce budete mít problémy v práci, ted se tady jeví finanční těžkosti, zdraví momentálně OK, to dovede každá průměrná kartářka a jsou to spíš takové vágní obecné věci.
Já bych potřebovala odpověd, jak se vyvinou určité dvě věci v mé budoucnosti, která je ještě poměrně vzdálená.
Ne, že bych si myslela, že mi nutně musí říct dotyčná dogma - tak a ne jinak, ale třeba že je vysoká pravděpodobnost, že něco tak dopadne, nebo že se naskytnou dvě cesty a podle toho, co si člověk vybere atd...

Zatím jsem totiž jen slýchala o takových kartářkách, u kterých si údajně člověk nechal předpovědět a dozvěděl se i hodně vzdálené věci, ale v reálu o nikomu takovém nevím.

Takové asi bývaly některé jasnovidné cikánky, dneska bohužel karty dělá každý a na takové základní rovině se to dá naučit i z příruček


JO A PODSTATNÉ - potřebuju, aby to byla citlivější bytost, aby brala ohled na klienta, nesdělila vyslovené katastrofy, A ABY NESDĚLOVALA VĚCI, KTERÉ S TÁZANOU OTÁZKOU NESOUVISÍ.
Tj. příkladmo aby nesdělila v budoucnu vážnou nemoc, nebo jinou podstatnou věc, pokud to nebude mít souvislost s tázanými tématy.


díky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.