| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je moc zajímavý. Mně se stalo, že jsem se jednou v noci probudila s intenzivním pocitem, že něco není v pořádku. Prošla jsem celý byt, zašla i k dětem do pokojíčku a tam byla hrací matrace, co měli na válení, přikopnutá k akumulačkám a už začínala doutnat. Tehdy jsem usoudila, že mě asi probudil zápach, ale později jsem si uvědomila, že to není možné. Přes zavřené dubové dveře a metrovou zeď.
A jednou jsme s manželem bourali, čelně, chvilku poté, co jsme vyložili z auta děti, ještě jsme si nestihli ani zapnout pásy a nějaký kretén nám vjel přímo před čumák. Auto na odpis, v kufru byl nákup napadrť a nám se nestalo vůbec nic. Měla jsem jen bouli na čele, na kterou mě upozornila až odtahovka, když konstatovala, že někdo si dal hlavičku - bylo rozbité přední sklo. Ačkoliv jsem byla celou havárii při plném vědomí a bylo to jak v zpomaleném filmu, ten okamžik, jak rozbíjím přední sklo hlavou v paměti prostě nemám ~:-D. Nemít bouli, tak tomu zkrátka neuvěřím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.