| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nezaváděla před transferem, jestli se dobře pamatuju. Ale obecně, když ho budeš zavádět a ne polykat, mělo by s tím být spojeno méně problémů - jako takových, že ti je špatně. Měl by být podle některých zdrojů takto i účinnější. Jiné zdroje uvádí, žeje to jedno. Ale nikde jsem nenašla, že se preferuje polykání před zaváděním. Jen naopak, nebo, že je to jedno. Někdo též uvádí, že celý Utrogestan je celkem na nic (myslím primář u Apolináře viz www.porodnice.cz jeh poradna. Můžeš se tam zeptat, i na jiné věci. No já osobně jsem ho brala a brala bych asi i na tvém místě, ale pokud bych ho opravdu špatně snášela, tak bych ho třeba ani nebrala. Ale asi bych ho už nevysazovala v průběhu po transferu, kdybych ho za začátku brala, nebo jen postupně, aby to tělo nějak nerozhodilo.
Já byla velice možná těhotná, dostala jsem krvácení jako dříve po neúspěšném trasferu, vysadila Utrogestan. Pak se objevia slabá čárka na testu, ale zkumavku s krvní rozbili a později už těhu nebylo. Takže to nikdo neví. Osobně si moc nemyslím, že bych byla těhu a kvůli přestání braní Utrogestanu pak těhu skončilo, ale z této mé zkušenosti bych vyvodila, když už ho bereš tak brát a nevysazovat. Na druhou stranu, kdybys ho nesnášela, tak třeba při dalším pokusu bych ho nebrala, na tvém míst+. Nicméně, držím moc palce, at to vyjde !!! at s ním či bez a další pokusy jsou na dalci miminko ~2~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.