| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi klidně napíšu, ale nevím co by tě zajímalo. Zatím to myslím vypadá celkem normálně, bydlím ve svém bytě a to co mě tady drží je práce, která mě naplňuje a ještě dělám školu, taky pro jistotu a aby mi to přineslo možnost se uživit. Na komunitní život to se mnou asi moc není, protože jsem nábožensky a filozoficky univerzalista a většina komunit je založená na nějaké konkrétní cestě a nebo jsou to freečkaři co třeba i hulí trávu nebo pijí a tohle já mám dávno za sebou.

Co se týká duchovní praxe, tak se pár let snažím "čistit" pozoruju negativní a pozitivní emoce, touhy, hledám jejich zdroj a snažím se žít morálně což je stejně základ jakékoliv poctivé cesty.

Jinak "jdu přes krize" tak to mám přesně já, ale taky mám už pocit, že se ty krize odehrávají mnohem jemněji, že se mě jakoby míň týkají, protože "přijetím zestejníš".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.