| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Žluťásku, tady třeba jsem narazila na osobní popis, jak zafungovaly AD. Přijde mi, že v tomto konkrétním případě hodně měnily vnímání. Osobně za mě, bez hledání příčin a makačky na sobě považuju trend braní AD za úlet materiální společnosti.

Ono se tady asi nikdy všichni neshodnem. Záleží na osobním světonázoru každého z nás. Pokud vezmeš v potaz pouze materiální pohled medicíny a dosavadní zjištěná fakta, tak třeba u endogenních depresí jde čistě o nemoc bez příčiny, hormonální nerovnováhu mozku.
Pokud bereš v potaz i religiozitu, dostávají se do popředí i duchovní aspekty daného problému, hlubší příčiny a souvislosti, které současná medicína není schopná akceptovat.

Je otázkou, co bylo dřív, jestli hormonální nerovnováha a z ní plynoucí deprese, či hlubší problémy nahromaděné za život a z nich plynoucí chemická nerovnováha. Já se přikláním k tomu druhému, už vzhledem k tomu, že jsem se z těžkých depresí dostala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.