| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlas, taky mě to napadlo. Ono se to rozvíjí zájmy a vzdělání, když člověk hodí rodinu a domácnost na krk ženě. On je pak za borce, zatímco ona za slepici u plotny.
Sám to musel uznat, když vyprávěl o tom, jak se ze učili jazyk. Že on to měl jednodušší, když se nemusel starat. Chtěla bych vidět, jak by dopadl, kdyby neměl tu volnost, ale musel se starat napůl.

Mě teda pan "nějakým způsobem jsme vyvíjeli činnost" moc sympatický nebyl. Přišel mi dost alibista. Ale je fakt, že i ona byla extrémně pasivní a sebelítostivá. Není to ale tak neopodstatněné, jak by se na první pohled zdálo...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.