| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Siddhártho (snad jsem ti to nezkomolila~t~). Já se ti přiznám - kdyby to fungovalo opravdu tak, že lidé by přišli protože něco potřebují a vždycky něco přinesli (samozřejmě tak, aby to bylo vyvážený - někdo rekreační poukaz, někdo poukaz na energii, někdo domácí jídlo) pro mne by to bylo ideální, protože i když už jsem se otrkala, problémy říkat o peníze mi dělá problém pořád.
Jenže ono je to všechno tak propojený, člověk si má vážit sám sebe a umět ocenit si to, co dělá a pokud to tak není, bude mít v těchto věcech pořád problém. A zároveň se musí naučit dávat - prostě jenom tak (což problém pro mne už není, ale taky to pak u mne tak vypadá~t~ - tudíž musí být ve všem rovnováha a to už je moje práce sama na sobě.
Ty duše - nemusí to být jenom duše, jsou to často i negativní formy energie vysílané od jiných lidí, různé entity z astrálu a nepoznáš to, pokud nepadneš už třeba vyloženě do schizofrenie.
Má je na sobě snad každý, krom lidí, kteří se umí čistit.
Pokud má ale někdo kolem sebe silné energické pole a čistou auru - oni se zase odlepí a nastěhují se jinam.
Když má ale někdo toto pole narušené a to je buď trápením, či nemocí - je to živná půda. Dá se to poznat hodně tak, že člověk je hodně unavený, více podrážděný, napadají ho a dělá věci, které tak k němu jen tak nepatří.
Je schopen je vlastně vidět či vycítit až při samotném odvodu.
Já jsem je u sebe viděla vlastně až na kurzu regr. terapie - do té doby jsem měla hrozný stavy únavy, beznaděje - prostě jsem byla energicky dole.
Ta změna po odvodu - úplně o něčem jiném, jako kdyby ze mne něco spadlo, energie začla proudit tak jak má.
Ten channeling - on channeluje skoro každý a jsou to ty různé intuice, náhlé nápady, pocity nutkání udělat něco správného. Akorát většinou lidé neumí se naladit, aby to bylo cílené.
Takže channeling je to, že pomocí dechových cvičení se uvedeš do stavu kdy se nacítíš na své rádce, anděly (prostě toho, kdo ti má pomáhat) a dáváš jim otázky. Lze se napojit i na jiné osoby skrz tyto své tak, že je požádáš aby se spojili s rádcema dotyčné osoby a předali ti informace.
Můžeš se takhle podívat i do pravděpodobné budoucnosti, třeba kam tě přivede ta a ta cesta.
Je to hodně zajímavé, ale vyčerpávající a proto spíš někdy využívám inspirativního písma, kdy člověk nemusí jít tak hluboko, ale píše a je to, jako kdyby ti to někdo diktoval.
Můj první diktát touto formou byla nádherná báseň, kde se mi ukázali mé slabiny a to, jak špatně řeším své problémy, ale dostalo se mi to takovou laskavou formou. Jinak své rádce poznáš tak, že cítíš najednou pocit lásky, bezpečí,zježí se ti chlupy a máš stav na duši takový hrozně pohodový.
Já někdy při tom i zaslzím - je to takové hrozně hezké zjištění, že máš za sebou bytosti které tě milují ať je člověk jakýkoliv, aniž se musí o tu lásku zasluhovat a bát.
K paní Regině - tady už jsem psala, že zkušenosti špatné.
Problém s kartama je i ten, že člověk se vlastně skrz karty napojuje na nižší astrální bytosti, které se vlastně živí i jeho energií. A jestliže klient má velké problémy - samozřejmě se to odrazí na kartářce. Takže je přímo nutné pravidelně se čistit (ochrany dělat nemůžeš, protože pak se nic nedozvíš) a jestliže paní během dvou hodin vezme spoustu klientů - někde se to projevit musí.
A někomu právě tak, že se mu zahltí informační kanál. Další problém může být ten, že paní může mít v sobě hodně nedobrých vlastností a pak se kolem ní shlukují astrálové, které jí dávají informace takové, jaká ona vlastně je.
To znamená, jestliže paní se v osobním životě neřídí pravdou, začne dostávat i nepravdivé informace.
Dám ti příklad - já už nějakou dobu procházím krizí v manželství. Když jsem zavírala oči a tvrdila jsem, že se vlastně nic neděje - dělala jsem i chybu ve výkladech při partnerství. Takže ty oči jsem musela otevřít a v tom momentě výklady na partnerství byli správné. A tak je to se vším.
Takže i karty mne ukazují, kde dělám chybu sama u sebe.
Sakra - jsem se rozepsala, tak se moc omlouvám~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.