| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

diky za reakci, levneji z fotolabu mi to neprijde, chtela bych tisknout doma bo to jsou momentalni napady kdy si chceme s klukama udelat stranku do scrap alba, takze potrebuju minimalne do druheho dne jednu nebo dve fotky 10x15 s tim ze si s ni jeste trosku vyhraju doma (vetsinou delam orez) pak jdu do mistniho studia kde mi ji vytisknou na normalni papir barevne na A4 cca 20,- - kvalita mizerna, kdyz bych si ji nechala poslat pres fotolab tak zaplatim manipulacni poplatek 30-40 kacek a mam to za 3-4 dny, vyhra by byla kdyby byl ve meste takovy ten stojan co si tam clovek da kartu a vytiskne mu to za par kacek fotku,ale ten tu asi hned tak nebude :-(

momentalne jeste zvazujem nejakou lepsi ingoustovku bo uz jsme jednu meli (zaschnul ingoust a rozbila se hlava) a zbylo mi po ni cca 50 fotopapiru A4

popravde budu mit narozeniny a rikam si si tiskarnu na fotky zaslouzim :-D a je mi jedno jestli to bude termosublimacni,nebo ingoustova, s ingoustovou mame spatne zkusenosti (zasychani) a o termosublimacni jsem prvne cetla az dneska.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.