| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krásný den,

prosím Vás o radu, před rokem a půl jsem se začala léčit s depresí brala jsem apo parox. Velmi mi pomohl a po půl roce byl vysazen. Bohužel za několik měsíců to bylo zpět. Třes, neklid, nespavost , šílené stavy. Opět mi byl naordinován ale již tak nepomohl. Beru ho asi zase půl roku a nevidím skoro žádnou pomoc, kromě šílené unavy.
Snažím se jak to jde cvičím, jdu mezi lidi ale to vše dělám „aby už to bylo za mnou“ jsem unavená bez energie.Nechápu že poprvé mi ty prášky zabraly a ted zdá se že ne. Nejhorší je ráno..buší mi srdce, vstávám z vypětím všech sil. V práci je to problém nemůžu se soustředit.
K tomu mi před půl rokem zjistili sníženou funkci štítné žlázy..beru euthyrox 50 ráno ..doufala jsem že ta deprese a únava bude z toho..nic..ne­vidím žádný výsledek..je mi hůř. Jsem objednaná k psychiatričce a budu si připadat jako že si vymýšlím.
Vždy jsem byla plná energie a ted mám strach v práci co pokazím, dělám daleko více chyb a také mám problémy z pamětí. Je mi 42 mám 6 letou a 21 letou dceru. Ta malá mě potřebuje normální, veselou a já se nutím. Už nevím vitamíny atd. co dělat?

Před dvěma lety jsem byla na odstranění dělohy, vaječníky mi nechali.Tak nevím jestli i to může mít vliv po takové době..já nevím je mi z toho ouvej

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.