| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jinak ty bílé tečky na zubech. měl je syn už když mu vylezly a dcera to má taktéž. zubaře jsem na to upozornila,nic na to neříkal,že by to bylo závažné. no,uvidíme.
každopádně atb dcera už měla před tím,než jí vylezly. syn atb měl za těch pět let jen 3x,ale zuby mu po nich zežloutly a po těch jedných měl pak hned kaz. možná je to náhoda,možná to ale tím opravdu je. vč. genetických dispozic určitě.

jinak mně osobně můj zubař sám řekl,že zubní kaz ovlivnit sice jde,ale pokud jsou k tomu dispozice,tak horko těžko..že to říká na rovinu,že genetika dělá prostě hodně i když se razí to,že je to péčí o zuby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.