| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, před pár lety jsem se léčila s depresí, brala jsem deprex asi 2 roky, teď jsem docela v pohodě, ale jen do doby, než dostanu menses. Pak mně všechno bolí, břicho, záda, jsem úplně vyřízená fyzicky i psychicky, nemám trpělivost na děti, pravidelně po menses se o mně pokouší virózy, fakt mně to hrozně vyčerpá po všech stránkách. Antikoncepci neberu, nechci do sebe cpát hormóny, ale už občas přemýšlím, že bych si nechala nasadit něco, abych menses vůbec neměla, na druhou stranu se mi to děsně příčí, takhle si zasahovat do organismu. Ještě pořád kojím menšího, nevadí mi to normálně, ale při menses strašně, otravuje mně to. Před menstruací mi nic není, žádný PMS, jen jak to dostanu, tak mně to úplně zválcuje. Nikdo pro mně nemá moc pochopení a mně samotnou už to dost štve, takhle přijít o týden v měsíci. Krvácím hodně, asi 8 dní s jednou malou přestávkou. Před těhotenstvím s prvním dítětem jsem i pravidelně zvracela první 3 dny, to už teď naštěstí nemám, ale stejně mně to dost omezuje. Měla jsem dva přirozené porody, tak jsem doufala, že už to bude lepší, je, ale ne o moc. Měl nebo máte to některá? Jak jste to vyřešily nebo řešíte? Díky za rady. J. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.