| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Akri! Já měla bolestivé poslíčky u obou mých dětí, dokonce jsem je měla už měsíc před porodem ~o~ U prvního dítěte jsem jela "zbytečně" do porodnice 2x. U druhého dítěte jsem se v noci vzbudila s kontrakcema rovnou po 7 minutách (a to jsem měla taky streptokoka, takže v porodnici to byl fofr). Jo, a po těch 7 minutách jsem ještě "otálela" s odjezdem, protože poslíčky, které jsem měla už dlouho před tím se mi zdály horší. Takže jsem si zprvu myslela, že jsou to opět poslíčci a šla to "rozdýchat do sprchy". V porodnici jsem dostala vynadané, že se streptokokem a jako druhorodička jedu "tak pozdě". Nikdo nevěřil, že kontrakce u porodu se mi zdály mírnější než to, co jsem zažila dosud. A PA kroutila hlavou, že jsem dokázala zaspat "porod" a vzbudily mne až kontrakce po 7 min. Porod trval necelé 3 hod. a zpětně konstatuji, že poslíčci byli horší než kontrakce při porodu~q~ Ptala jsem se na to i mé gynekoložky a ta mi řekla, že někdo to tak má~Rv Tak Ti držím palečky, aby porod byl o to lehčí a měla jsi velmi rychle vše za sebou~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.