| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím po příšerné noci.
Aneta začla z ničeho nic odmítat hrníček na pití,na který je zvyklá a normálně z něj pila.Vůbec nevím,v čem je problém.Zkoušela jsem i vyměnit nápoj,i jsem sama zkoušela,jestli teče.Všechno je v pořádku,tak proč ho najednou nechce a dál skanduje,že chce pití?
V noci jsem jí musela vyndat kojeneckou lahev,z té ale zas pít neumí,neumí si tam pustit vzduch a podtlakem se za pár vteřin vtáhne dudlík do lahve.Vyndavala jsem ho snad co 2 minuty~q~
Kde je zakopaný pes?
Snad mi to někdo vysvětlí,když už jsem obětovala celou levou nohu pro počmárání propiskou(jinak bych to v klidu nenapsala).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.