| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bel,
podívej, chlap se kterým žiju je v podstatě hroznej cíťa, i když se to snaží maskovat a dělá ramena. Dokonce je i romantik. Ale obejmout mne dokázal za čtyři roky jednou, když mi umřela babička. Když ho prosím, jestli by nemohl bejt taky někdy něžnej, tak mi řekne, že "já to přece ve skutečnosti vůbec nechci" a jde někam do sexshopu pro nějakou hračku, aby to byl větší "rajc". Já to ve skutečnosti chci a nevím, jak jinak mu to říct nebo co mám ještě dělat, aby byl toho pohlazení a objetí vůči mně schopnej. On mi totiž nikdy nedokáže odpustit to, co mi bohužel nedokáže "odpustit" žádnej chlap - to, že jsem na ženskou moc chytrá a moc málo dávám najevo emoce. Nedokáže se přenést přes to, že přede mnou brečel, že mu mockrát bylo blbě a já ho přitom viděla, že když přijde ožralej, tak ho uložím a ráno mu místo scény udělám česnečku. Proto to neudělá, nikdy, ze zásady ne, i kdyby mne miloval jako Romeo. A já se nedokážu změnit tak, aby si připadal silnější a větší king, nemůžu se začít chovat jako ženská, na jaký je zvyklej, protože taková NEJSEM. V tom je ten hlavní problém, ne v tom, že si stavím bariéry nebo působím nepřístupně, to jenom na cizí lidi, na ty "svý" ne. Můžu se otevírat jako vrata do zdymadla a nebude mi to nic platný, protože i tak budu pořád ten, kdo to ustojí a kdo je silnější. A to bohužel chlapi nesnáší nejvíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.