| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cca do třiceti jsem cíleně nebyla "za ženu". Prostě mne to nebavilo, pořád jsem tak nějak žila v domnění, že ta kastle není až tak rozhodující. Ale když jsem pořád poslouchala, jak šaty dělají člověka a jak se sebou mám něco dělat, tak jsem to teda udělala. Výsledek je takovej, že je to ještě horší než předtím. V těch otrhanejch džínách, černým triku a vlasama do pasu jsem byla nějakým způsobem zajímavá aspoň pro intouše a různý ztroskotance. Teď sice vypadám jako žena, dokonce jsem za posledních pět let slyšela komplimenty i od lidí, co mi léta předtím tvrdili, jak jsem děsná. Můj skutečně dlouholetej kamarád, co mi od 14ti let tvrdil, že jako žena stojím za hovno jednou na nějakým monstrvečírku rádia Beat pravil, že je to sice pro něj naprosto nepochopitelný a nikdy by tomu nevěřil, ale když se podívá na ty baby kolem a na mne, musí uznat, že jsem z nich nejhezčí, i když vůbec nejsem jeho typ. Chlapi, co mne předtím zvali na kafe a chtěli si povídat o umění nebo o filozofii mi dneska říkají, jak mi to sluší. Ale na to kafe mne už nějak nezvou. Ani nikam jinam. V pětatřiceti mi chlapi říkají slečno, oslovujou mne na ulici, čuměj mi na nohy, dokonce se mi párkrát stalo, že vedle mne zastavilo auto a chlap v něm mne balil. Jenže o TOHLE nestojím. Nechci bejt prvoplánovitě sexuální objekt. Chtěla bych bejt ten romantickej ideál, kvůli kterýmu se aspoň jeden chlap zachová jako rytíř bez bázně a hany. Nechci bejt kamarád na vykecání ani holka do postele a týhle polohy prostě nemůžu dosáhnout, ani kdybych se stavěla na hlavu. Protože mně z dětství chybí to pohlazení, něha, pocit, že si můžu opřít o někoho hlavu, že mne někdo obejme... že pro někoho budu ta křehká, zranitelná bytost, o kterou je třeba pečovat a hýčkat ji. A fakt nevím, kterým směrem ještě co otevírat, myslím že to ani víc nejde, prostě tak nepůsobím, i když to ti chlapi vědí, já se nijak extra nemaskuju, nepředstírám.
Asi je to nesrozumitelný... prostě je strašně velkej rozdíl mezi tím, když někdo slintá z toho, jaký máte nohy a tím lístkem do kina nebo kytičkou sněženek. Kurva drát. ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.