| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diano,ono když vidíš v televizi každý den kolik je bouračeka a kolik se zabilo lidí,tak není divu,že se človek bojí.
Já jsem měla kdysi ošklivou bouračku,pak jsem se bala dlouho sednout do auta.řidičák nemám a ani si ho delat nebudu,taky bych to psychicky nezvladla.
taky když jede manžel nekam autem,tak se modlím aby se mi vrátil !na dovolenou na kratší vzdálenosti do 80 km jedem autem..když je to více jezdíme vlakem nebo busem.
chápu tě,je to sekunda a život se otočí naruby.
ale musíš se překonat ten strach,říkej si,že co se má stát se stane a ty to neovlivníš a zbytečně se nervuješ.mysli pozitivně a hlavně se v autě nehádej s mužem,tak zavři oči a třeba se snaž usnout nebo myslet na nějaké pekné veci.
asi bych si před jízdou brala silný prášek,aby me to uklidnilo.
nebo hold autem nejezdi a bude klid.plno lidí nemá auto a žijou.a s tím,že se bojíš o muže,to je pochopitelné..to se asi bojí každý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.