| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zabývám se víceméně odjakživa duchovníma věcma, hlavně budhismem, védami, křesťanstvím...

Nevím jestli to bude k něčemu, tak jen ve zkratce. Jeden život jsem byla zběhlá dcera z jednoho panství, utekla jsem po nějakém velkém nesváru a v převleku jsem šla sloužit do jiného panství jako služka, tam jsem se seznámila se synem majitele a zamilovali jsme se do sebe, láska zůstala nenaplněná, protože jeho matka na to přišla a vyhnala mě... s tímtíž synem jsem se potkala v tomto životě a při prvním setkání jsme se do sebe zamilovali a já jsem rozbila manželství. Ta matka z toho minulého života je v tomto současném jeho babička, která mě i v tomto životě naprosto iracionálně už od prvního pohledu nesnášela a bratři jsou jeho bratranci, kteří mě měli velmi rádi v tomto i v minulém životě, v minulém nás kryli před matkou, to vyplynulo z toho snu, ale on to nebyl sen, spíš něco mezi vizí a snem. K té vizi jsem se promodlila a prodýchala, byla jsem na to velmi intenzivně soustředěná, protože celá ta situace byla velmi silná a zvláštní, tak jsme požádala o rozkrytí tohoto propletence.

V tom druhém jsem byla mladý kněz, který musel volit za doby upalování "čarodějnic" mezi vlastním životem nebo mlčet a přihlížet špatnostem. Ta volba zněla buď zemřít se ctí a nebo mlčet a žít. Tuto situaci jsem bohužel nezvládla a má to důsledek v současném životě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.