| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak máme za sebou víkend hrůzy! Měli jsme být celý 4 dny na vysočině v penzionu na srazu miminek z int.diskuse.
V pátek -den před odjezdem měla Ilča trochu teplotu a slyším knedlu v krku. Bylo po poledni,Mudr. už zavřeno tak s ní jel manža na pohotovost a napsali jí antibiotika AMOKSIKLAV. V sobotu jsme odjeli,s tím,že tam jen ležela. Ilča moc společenská není,tak jí to zas tak nevadilo.V neděli se ale začly dít věci!!! čím dál častější záchvaty kašle se zvracením hlenů, slintala,páč nemohla polykat sliny a do toho vyplazovala podivně zvětšený fialový jazyk a plakala.Jeli jsme ve Žďáru na pohotovost,tam mě doktor seřval,že neměla nikam jezdit a má ležet. Ona ale fakt ležela. Teploty neměla.Prý zkrátit intervaly podávání atb. a nejlépe odjet domů.
Pak to bylo čím dál horší tak jsme ještě v neděli navečer odjeli rovnou k nám do FN Olomouc.na ORL.dostala injekci na otok a prý nemají místo,tak máme jet domů a ráno na kontrolu. Po injekci jsme měli půl hodiny počkat a během té doby předvedla ten záchvat včetně fialovýho jazyka.Doktorka se zděsila a zavolala dalšího doktora. Měli podezření na MONONUKLEOZU ale výsledky ji nepotvrdily. Ptala jsem se,jestli to nemůže být alergická reakce na ty atb. prej NÉÉÉÉ! nakonec teda místo našli a nechali si Ilču v nemocnici. Manžel tam zůstal s ní.Oni to sami chtěli,protože se s ní nedomluví. Dostala kapačky a jiný atb.a něco na otok.Potom se to zlepšilo. Já si na netu našla info na ty její atb. a dověděla jsem se nežádoucí účinky: OTOKY OBLIČEJE A DÝCHACÍCH CEST!!! hrozí UDUŠENÍ!!
Myslím,že na to nemusím být Mudr.,aby mi to bylo jasný. Prej NÉÉÉ!!! Ráno byla podstatně lepší,i krev byla dobrá. Ptala jsem se dr.,jestli to byla alergie a prý,že možný je všechno....
Holky no hrůza!!! Ať mi nikdo neříká,že to doktory nenapadlo!!!Tu první noc jsem vůbec nespala, měla jsem strašnej strach.
Pak chtěli poplatky za nemocnici. No Ilča klasicky 60,- na den a po manželovi jako doprovodu chtějí 330,- za den!!!! Hledala jsem info na netu a pak jsem poslala dotaz rovnou KRÁSOVI a ten mi odepsal,že si máme zažádat o osvobození,nebo snížení poplatku za doprovod. Nemáte některá zkušenost? Kor-jak u tebe? Platíš za pobyt,když jsi s malým? Vždyť za takovej měsíc,by to byla pálka...tolik ani nemám!!!~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.