| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a ještě mě napadlo, pochopila jsem, že aspoň jedno dítě je školák, co třeba během prázdnin založit sbírku dřevěných turistických známek? Jedna stojí 25 Kč, nemusíte jich nasbírat hned hromadu, ale prostě třeba pár a bude to taky zážitek pro děti.
A nebo si půjč v knihovně, či prohlídni v knihkupectví, knihu Výlety s dětmi pro Praze. Já to mám a jsou tam třeba i tématické výlety podél Kyjského rybníka, cesta po Hrdlořezích, vždycky je k tomu i příběh ... existuje i takový průvodce po skalách, hradech ...

co třeba výlet vlakem do Berouna na medvědy a moc hezké hřiště? Nebo stezka kocoura Mikeše? Kousek vlakem a kousek autobusem a pak pěšky. A děti cestou mají tabule s nějakými texty.
Dnes nám přišel klíč z Prahy 11 a tam nějaké informace o letních sportech v centru Chodov. Na stránkách nákupního centra jsou prý nějaké informace a je to zdarma. Bude tam snad i nějaký tenis pro děti a tance ... a myslím, že i jiná nákupní centra budou mít různé akce, které bývají zdarma.
Já bych se třeba snažila vymyslet vždy na 3 dny v týdnu něco, tipů tady je docela dost, a děti si můžou třeba vést prázdninový deníček, lepit si tam jízdenky nebo obrázky, různé reklamní letáčky z míst výletů .... ty jsou vesměs taky zdarma, a na konci prázdnin můžou mít super diář a pochlubit se paní učitelce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.