| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nepřipouštět si její výlevy k sdrci.
Buď má depresi a musí jí pomoct lékař, nebo je taková povaha. Taková je i má matka. Vždycky je něco špatně. Když brečí, že ta stěna by měla být bílá, po nějaké době ji teda taťka nabarví na černo, tak zase bude brečet, že ta stěna má být bílá. Je to tak se vším. Buď je táta pořád na zakázkách, když zakázky nejsou, tak ji zase s..e, že je doma. A tak je to se vším - počasí, jídlo, práce, lidi, atd...
Jsem už na to imunní, ale trvalo mi si proti tomu udělat hroší kůži.
Sama mám své problémy a ještě mě zatěžovaly a ležely v hlavě její. Jak jí pomoct, co jí říct, atd... Teď už jen pouštím jedním uchem tam, druhým ven. Jsme hlavneě v kontaktu přes telefon, už jen podle jejího hlasu jak to zvedne poznám, v jakém tónu se hovor povede. Buď bude jen nadávat, nebo naopak si normálně pokecáme.
Záleží, jestli je to tak pořád, nebo je to jen nějaká momentální deprese.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.