| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, jasně, záleží i na mnoha jiných faktorech. Konstituce, kondice, vnímavost k lékům.. Souhlasím, na každého působí léky jinak.

Já jsem hodně odolná vůči lékům a Neurol mne uspí, zatímco Lexaurin v pohodě utlumí úzkost a nejsem po něm ospalá.

Jinak souhlasím i s tím, cos, Lízo, psala o dlouhodobém užívání Neurolu. Jedu na něm asi 5 let kvůli přehozenému biorytmu z práce a fakt vnímám rapidní zhoršení paměti. Zkoušela jsem i Zolpidem - Hypnogen, ale po tom mi hrabe - chodím v noci vyjídat ledničku a pak si to nepamatuju.
Ale vyspat se musím, takže s tím nic dělat nemůžu. Kamarád psychiatr Neurol bere také asi 8 let a vnímá to podobně. Mluvím o dávce 1mg před spaním.

Vyzkoušela jsem lecos, třeba Trittico, antidepresivum, mne uspí spolehlivě a na dlouho. Neberu to jen občas něco zkusím. Trittico bych brát nemohla. Zkusila jsem i Defobin, Zyprexu - po té se bájo spí:-), Oxazepam, ten mne taky neuspává, spíše hodí do klidu. Seropram, jako AD na mne účinky nemá.

Lexaurin je pro mne před stres. situací, o které vím, že na ní nemám, řešení. Prostě to přežiju v klidu. Mám vys. TK a při stresu jde do závratných výšin. Ale už mi zabral Coaxill a nemám potřebu k němu cokoliv brát. Sedl mi výborně. Je těžké vybrat AD, které se netluče s léky na TK. - Mám v práci dlouhodobý extrémní stres s novou staniční a potřebuju se s tím srovnat. Jen díky 3mg Lexaurinu a AD jsem ji už několikrát neposlala do pr..~o~
Coaxill mne překvapil svým elegantním působením, ani o něm nevím.

Nikomu experimentování s léky nedoporučuji, já si dělám takový soukromý průzkum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.