| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gabi,já beru Lexaurin teoreticky už 6 týdnů,dostala jsem ho k AD než zaberou,ale strašně jsem se bála si ten prášek vzít.Teď mám z balení vybraných asi 6 prášků ( z toho jednu 1/2 jsem ztratila :-) ).AD mám po tom co jsem podcenila svůj zdravotní stav a došla se svými silami až na dno + nějaké existenční stres. situace a z toho se vyvynula slušná panická porucha - jak už tu bylo napsáno,projevovala se fyzicky (točení hlavy,svalová slabost,pocit na omdlení,bušení srdce,neschopnost se nadechnout a pod.).AD beru Cipralex - a Lexaurin si beru vždy jen 1/2 tablety před stresem ( mám 1,5 Lexaurin ne tu 3) a zabírá to do 1/2 hodinky,sklidním se - přestanou se mi klepat ruce,celkově mi to dovolí odejít z domu,nastoupit do autobusu nebo metra a hlavně pokud mám pocit,že nastupuje ataka paniky dokáži ji zvládnout rozumem. Ta dávka mě nijak neomezuje co se týká koordinace pohybů,orientace nebo schopnosti komunikovat s lidmi. Působí to hodně dobře (alespoň na mne) po Guajacuranu jsem byla jako opilá,Persen byl moc slabý.
Také se bojím jakékoliv závislosti na těchto lécích,ale bez nich bych nevystrčila nos na ulici - teď pomalu sbírám odvahu fungovat normálně a ty léky mi v tom pomáhají.
Lékař mi řekl,že 0,75 je dětská dávka - přesto mi pomohla,zkusila bych to nejprve s takto malou dávkou.Sama mám dvě malé děti nemohu si dovolit třeba usnout nebo přestat přes den fungovat ..... mimochodem pokud si vezmu 1/2 prášku ráno vystačím s ním celý den. Ještě se mi moc neosvedčilo vzít si až při počínající panické atace - nepomohlo to,zřejmě bych musela použít celou tabletu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.