| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte

poprosím vás o reference na zubní trysku či dentální sprchu, např. tady http://www.proergo.sk/index.html ale jsou i jiné značky - tato má výhodu, že má 4 nástavce s barevným odlišením - výhodné pro celou rodinu
Nevím, kterou vybrat, líbí se mi tato http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=1001298 protože zabere min. místa - nádržka je přímo v rukojeti a podstavec je zároveň nabíječka. Kapacita je nějakých 130ml, tak přemýšlím, jestli mi na jedno vyčištění bude stačit 1dcl nebo budu muset přilejvat vodu i během čištění, což bude asi otrava. Tato má jen 2 nástavce, teda 1 se odloží na podstavec a 1 zůstane v rukojeti, nevím kolik je součástí balení, dokoupit se dají. Ale nejsou barevně odlišené a budeme si je asi plést :-© ~t~

Jinak já si čístím 2x denně, občas to večer odkládám a pak už nemám sílu ~f~ Zubní nití si v jednom místě pravidelně říznu do dásně, jinde mi pomůže vyčistit pěkně. Mezizubní kart. nemám, musela bych mít vícero velikostí, protože mám různé díry mezi zubama. Synovi čístím 2x denně pravidelně(krom dnů, kdy prostě vytuhne nečekaně a spí až do rána), včetně jazyka ale je to rychlovka, kdybych čekala, než se přesýpací hodiny přesypou, asi by ztratil trpělivost.

Tak doufám, že se někdo vyjádří k těm tryskám ~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.