| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nj, vím že si to dcera nepřála, ale já bych té doktorce zavolala a sprdla ji aspoň po telefonu (stejně k ní už dcera nepůjde), aby si to aspoň pro své další pacientky rozmyslela, a že soukromé věci se neříkají před plnou čekárnou.... Teda ta by si to za rámeček nedala co bych jí řekla. Tak ty se snažíš vychovat svoje dítko k nějaké zodpovědnosti, aby ti to nějaké doktorka pohnojila svou stupidní poznámkou? Fakt mě to mrzí jak můžou být doktoři takhle hrubí. Můj gynekolog není taky žádný super gentleman, ale když mi "vtipně" povídal že jsem asi nějak přibrala od té doby co jsem k němu začala chodit, tak jsem mu opáčila že on taky neomládnul od doby co ho znám, tak jsme si byli kvit a od té doby si rozmyslí co mi řekne ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.