| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nico, vysledky mi poslali postou.Pani doktorka rikala hned u odberu, ze poslou postou.
Jak jsem rikala, ze jsem vysledky nedavala zvlast mudr na obilnaku, strcila jsem to do karty(pokud z Vas tam nekdo chodi na Obilnak, tak vi, ze tu kartu dostane na recepci, dostanes tam razitko, zaplatis poplatek a valiskd mudr). No tak jsem po ceste to dala do te karty, jstli se vsimne, za tam vuuuubec je nejaky novy "papirek". Jasne, ze ne, protoze ty zaznamy, vlastne ten prubeh leceni nedavaji na jeden list. Vsechny vysledky jsou ve slozce, takze kdyz prijdes na kontrolu, tak mudr se uz nezabyva tim, co mas v karte.
Jak jsem rikala, ze jsem pred lety byla odeslana na vysetreni pruchodnosti vejicevodu, tak hned me rekli, me nebudou "rezat", ze rovnou zkusime (jen tak ~z~~z~~z IVF).
Tak jsem rekla, ze to teda ne, otocila jsem se a sla na gyndu.
Po roce jsem sla na IUI ( to uz jsem vedela, ze mam pruchodne vejicevody).
Po 4 IUI mi pani doktorka Svitekova nabidla vysestreni pruchodnosti vejicevodu.
To jsme byli oba s partnerem. ~e~~e~~e~~e~~e~~e~~e~~2~~2~~2~~2~
Zirali jsme chvili oba dva ..........................
Nakonec jsem ji s umevem rekla, ze uz to ma za sebou, a vysledy ~t~~t~~t~~t~~t~~t~~o~~o~~o~~o~ jsou v karte. Tak to byl prusvih, cucela koza jedna. Takze co se tyce Obilnaku- vsechno jsem si zkusila na vlalstni kuzi.

Do Reprofitu jsem sla na Vasi doporuceni, a je pravda, ze je tam opravdu, ale opravdu jiny pristup. Prostredi, sestricky, spickove vybaveni. Rekli mi dopredu ze IVF bude stat 19 000.
na Obilnaku jsem jednou nahodne zaslechla na chodbe, ja sestry pocitaly kolik pani XXX bude platil za IVF). Takove veci neresesi sestry!!!!!!!!
Takz beru to tak, pokud za 20 000 na IVF, tak to uz rovnou do RF, nez nejaky spinavy hnusny Obilnak, kde maji 1!!!!!!!!!!!!!!! ultrazvuk, sperma odebiraji na vratnici atd.,

V tom pripade RF je spicka, ale chtela jsem rict, ze se proste ani ty CARy nejak ne specializuji na podrobna vys. Pojala jsem to tak, ze se nas proste ujmou a leci od zacatku do konce. Treba jsem skeptik, ale vim,ze v tom mam pravdu, jednak z vlastnich zkusenosti, a jednak z Vasich prispevku.

Pokud by to bylo jinak, tak byste vsechny uz davno byly nejdrive v Praze u Madara, kde Vam preleci imunitu, a pak uz by nebyl zadny problem. Protoze zbyvajici vyset. prubezne delaji v CARech.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.