| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nic ve zlým, ale ty se očividně v úklidu vyžíváš.

Jsou lidi, co jim stačím že je vana a umyvadlo čistý a jsou lidi jako ty, co je děsí, že na baterii jsou kapky vody. Mmch, jak to děláš za provozu? To chodíš skoro po každým puštění vody a leštíš znova baterii.

Opakuju, nic ve zlým, ale tyhle starosti bych chtěla mít. Holt tvoje priorita je ale naleštěná domácnost, já mám zase ten názor, že bazírovat na některých věcech znamená strávit život permanentním úklidem. A to jsou hezčí i důležitější věci v životě.

Pochopila jsem spíš, že tobě nejde ani tak o to, mít čisto, jako mít dokonale vypíglováno. No tak budeš muset holt hledat takovou paní, co s tebou v představách duševně souzní, resp. je přes úklid tak trošku "maniak".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.