| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mam takovy doje, ze kazim na diskuzi slavu RF.
Sla jsem tam vylozene na zaklade Vasich referenci ~z~~z~~z~.
I kdyz mam zkusenesto s Repromedou, s Obilnakem,a taky zadna slava.
Obilnak na venek se reprezentuje jako statni CAR, a tim i levnejsi, ale to si nemyslim, ba naopak si pamatuji, ze tady nekdo psal, ze byl na IUI s darovnymi smerm. a bylo to snad nejdrazsi inseminace. Ja sama jsem se tam rozhodla jit taky jen kvuli IUI, protoze je to snad jedine centrum v Brne,kdo to delaji zdarma, co se tyce IVF, tak si myslim, ze urcite nebudou levnejsi, predse nebudou prodelavat na vlasntim byznisu. Uroven zadna, sprema se odevzdavaj primo u vchodu, coz pro chlapa je to uplna tragedie, ultrazvuk maji v jedne budove(asi protoze maji jen jediny), kde cekas hodinu i vice, potom z ultrazvuku kracis do vedlejsi budovy, kde cekas dalsi hodinu, aby ti mudr sdelil vysledky( to mi nemohly rict na tom ultrazvuku). Po kazde jiny lekar, vsechno se konzultuje v pritomnosti sestry (takove ty veci jako spatny SPG atd, muj byl urazeny, ze to musi vedet i sestra, ktera neni vazana slibem mlcenlivost, co si budeme povidat, jsou ti citlive veci, o cekacich lhutach nemluvim, jednou jsme cekali na mudr 2,5 hod, coz musim rict, ze v takovem RF se stat nemuze, predse je to soukroma firma.

Repromeda vubec nedela IUI, coz me hned zarizilo. Presne vim proc. Ultrazvku, leky, konzultace, upravit sperma, samotne IUI, a nakonec dostanou od pojistovny par supu, Tak proc bych se tim zabyvali, kdyz muzou rovnou par tlacit do IVF - tam je hned 20 jak vysita. Take me zarzilo, ze se ptali na zamestnani, nekdo uz tady drive v diskuzi se rikal, ze to potrebuji vedet. Ja si mysli, ze nepotrebuji,a pokud ano, tak se na to zepta mudr, nikoli nejaka slecna na recepci. Takze takovy zacatencik ( a to jsme byli vsichni) vubec nevi, ze nejake IUI existuej, nemluve o genetice, imuno, vcetne nejakych chlamydy a nevim ceno.

Proste jsem se presvedcila, ze vsechny CARy vyuzivaji nezlalosti paru, ktery zacina neco podnikat ohledne neplodnosti.

Urcte budu mt spustu reakci, takze piste holky.

Za sebe musim jetse napsat, ze mi chyi uz jen UNICA Heliso ~t~~t~~t~~t~, snad dojde i na to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.