| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ja když jsem přišla do CAR poprve.Tak se nas ptali jak dlouho se snažime,jestli dele než 2 roky,my řikali,že jo.I tak dale,takove podobne otazky(byla jsem těhotna nebo ne?).
Řikala jsem doktoru,že muj ginekolog uznal mně uplně zdravou anatomicky.A ještě jsem upozornovala,že žadne vyšetřeni nemam(laparku,imuno,genetiku).A nic,prostě nas objednal na IUI(2x bezuspěchu),pak zrovna na IVF,bylo bez ET,ale pak 2xKET,taky bez uspěchu,až když mně chtěl objednat na dalši-posledni KET,tak jsem sama pořadala o nejake vyšetřeni.Tak jsem po laparce,měla jsem cysty a endometriozu!!!~q~
Ja fakt tenhle jejich přistup nechapu,tak oni neudělaj žadne vyšetřeni a jen tahaj penize!!!
Mně neni škoda peněz,ale když už,tak radši te penize dam za vyšetřeni.
Ted 18.05 jdu na kontrolu,a uvidime co bude dal.
Ale mne se to nějak nelibi~a~.Zase budu muset prosit o imuno nebo genetiku???To je jejich prace,vždyt my jim duvěřujeme!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.