| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Také já ti v prvé řadě přeji úspěch~s~

Pokud jde o dotaz, tak myslím, že není co tajit, ale taky je to vaše osobní věc, že není důvod to vytrubovat do světa~;) Omezila bych se min. na informaci, že dítě bylo počato IVF a hotovo. U nás by to věděli nejspíš naši rodiče a vím, že já bych se jistě ještě svěřila kamarádce. Ale jak píšu. Nemyslím si, že je to tak tajné. Jen hodně osobní a nikomu do toho nic není. Udivuje mě, že má někdo názor, že je potřeba mlčet kvůli dítěti. V určitém věku bych mu to stejně řekla.

Známá má adoptované dítě. Dostali ho 2 měsíce po jeho narození a před nedávnem mu jeli ukázat "domek", kde si ho vybrali... Moc jim fandím a jejich přístup se mi líbí. Říkala, že jim v nějakém tom centru doporučují postupně to dítěti oznamovat. Dokonce radí, jak na to... Pakliže dítě od malička ví, že je milováno a za jakou cenu, bude se podle mě umět bránit nějak proti tupým výpadům. Respektive, bude na to trošku připraveno. Myslím, že je nesmysl mlčet, aby se to pak.... někdy dítě dozvědělo.

Držím ti všechny palce~R^~;((~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.