| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
to je pro nás aktuální téma. Na průplachu jsme byli před týdnem. Malému jsou 3 měsíce a nechtěla jsem čekat moc dlouho. S dcerou jsem byla někdy ve 2 měsících a pak už měla pokoj. Malému pravé očičko "zprůchodnili", prý tam měl překážku. Do levého se nemohli dostat, prý má ty kanálky moc tenoučké, takže snad jen propláchli~d~ Byla jsem u toho, dost se chudák bránil, ale přežít se to dá. U dcery jsem kdysi nebyla, nechali mě čekat na chodbě a ten pláč přes dveře na mě působil ještě hůř~n~
JInak tedy od toho průplachu mu obě očička neustále hnisají. Propláchnu a vyčistím převařenou vodou, potém kápnu ocuflash a hned se mu začne dělat další hnis. Ráno má oči úplně zalepené, už ani nemůžu všechno setřít z kůžičky kolem očí a mezi řasami má pořád něco. V pondělí jsem ho vzala k naší oční, aby mu dali nějaké ATB kapky, ale bylo tak na 2 hodiny, tak jsem to vzdala. Zavolala jsem do nemocnice, kde dělali průplach, prý máme vydržet, dál čistit a přijít na kontrolu příští pátek,jak jsme objednaní. Dneska jsem to opět psychicky nevydržela, že s ním rozhodně někam zajedu. Nakonec se mi podařilo dovolat opět do nemocnice paní doktorce,která mu průplach dělala a řekli mi totéž - prý máme vydržet a přijít na kontrolu příští týden~d~ Já si nepamatuji, že by to dceři po průplachu takhle hnisalo. No, ten týden to ještě přežijeme...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.