| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

v UK jsem měla mj. brigádu jako "cleaning lady" ve dvou domácnostech, a musím teda říct že to bylo docela super (i když jsem se toho bála, takové to věčné předhazování od mamky že nic neumím pořádně atd). Ale bylo to perfektní, ta první paní mě to vlastně jakoby naučila - měla v tom systém akorát že byla na vozíku tak na mě střílela pokyny :-) co kde čím, co nejdřív co potom, a během dvou hodin měla domeček jako klícku (byl to 3+1 bungalov). Ty další lidé byli manželský pár ca 55-60 let, domek 6+1 a ten jsem měla za 3,5 hodiny taky komplet hotový - podlahy, prach, převlečené postele, všechny vitrínky vyglačené, pohovka natřená nějakým preparátem, koupelna a kuchyň se jen blýskala :-) oni mi ráno otevřeli, dali si v županu snídani když jsem "řádila" v patře a pak když jsem sešla dolů, jeli nakupovat abych na to měla klid :-) Náhodou to fakt byla príma brigáda, jediné co fakt nechápu je, jak to že dneska mám problém udržet svoje 3+kk 60m v takovém pořádku :-) asi jsem zapoměla ten systém :-) :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.