| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemůžu brát léky, protože by mě to hodilo do skupiny na psychiatra, který je předepisuje. A to si nemůžu dovolit, pokud budu chtít moji situaci řešit tak, abych ji vyřešila zdárně a k úspěchu. Možná Lexaurin, ale ten je jen na předpis, a četla jsem, že je návykový. Takže to taky vylučuju. Jsem jinak fakt normální, když to všechno přejde, tak si říkám, jak jsem tak vůůůbec mohla myslet. Paradoxně mám velký strach ze smrti, ať už svojí, nebo mých blízkých. Jdu spát, ráno se beztak probudím, kouknu se na tuto diskuzi, a budu si myslet, co to za cvoka mohl založit takovou diskuzi. Jen jsem chtěla vědět, jaký jinačí blok bych mohla mít, kdyby mi v krizové situaci už i hlava vypla. V tu chvíli mám chuť udělat cokoliv (sobě), aby už to přestalo, myšlenky na rozběhnutí se proti zdi nebo do kuchyně a mnoho jejich nástrojů, v tu chvíli jsou dost intenzivní. Je to spontánní, nic plánovaného nebo tak, a má to spouštěče, o čemž vím. Dobrou noc a děkuju všem. Aspoń jsem se poprvé o tomto mohla vypsat, či někomu, i když anonymně, trošku svěřit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.