| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, už nevím jak dál. Naše Michlka /10 měsíců/ je od narození velice uplakané a špatně spinkající mimi. Nejdříve to byly koliky, které trvaly skoro do půl! roku, byly opravdu urputné, Michalka celé dny a noci proplakala, nepomáhalo vůbec nic, snad jen při chování vždy na chvilku usnula, no a když už jsme byli úplně vyčerpaní, tak i trošku zabíralo to, když jsme si ji nastěhovali k nám do postele. Čili si nevytvořila správné spánkové návyky a dosud máme se spinkáním obrovský problém. A s tím spojené i další potíže - když se nevyspinká, tak je předrážděná, velice neklidná a pořád jenom pláče. Zkusili už jsme všechno možný i nemožný, ale bez úspěchu. Holčička prostě neumí sama usnout, přijde mi, že prostě neumí vypnout a uvolnit se /je velice živá, více než "normální" děti v jejím věku, dr. nám poradil vyzkoušet homeo Sedalia, řekla bych, že je to ještě horší/. Teď jí navíc rostou i zuby, takže se to násobí i tím. Uspáváme v náručí, při strašném pláči, je vidět, že je strašně moc unavená, ale prostě sama usnout neumí. Když ji necháme v postýlce, tak jenom řve, řve, řve ... do toho úplně kucká hleny, to fakt nejde /slyšela jsem o nějaké "Estevilově metodě", ale neumím si to u nás v praxi představit, nevím - občas mám i pocit, že si malá prostě jenom vynucuje naši pozornost/. Když přešly koliky, tak alespoň přes den usínala na chvíli venku v kočárku, to už bohužel také padlo - přijde mi prostě, že by nejraději z kočárku utekla /zatím chodí kolem nábytku, všechno prozkoumává - tak to přikládám asi i k tomu, že prostě nevydrží sedět/. Jsem už fakt bezmocná, ten strašný řev slyším pořád, dokonce jsem skončila u dr., dala mi antidepresiva, ale moc to stejně nepomáhá - ten věčný řev - jsem už z toho hrozně vynervovaná, unavená, přecitlivělá ... mám pocit, že už to nikdy nebude jiný - připadám si jako otrok. Podotýkám, že manžel mi s malou hodně pomáhá, pomáhá i moje maminka, ale ... prostě ten řev slyším pořád v hlavě /i když si ji mamka vezme na odpoledne ven, řve i mamce, ale mamka je zatím "odolná", chodí venku s křičícím kočárkem třeba hodinu a půl než malá usne/... už to prostě trvá moc dlouho, když vidím jiná stejně stará spokojená pohodová dítka, tak se mi chce brečet. Na nic jiného už nemám náladu, logicky se to promítá i do mého vztahu s manželem /ten už raději spí i v obýváku, ráno musí brzy vstávat do práce, navíc jezdí autem, prostě se musí vyspat, já spím s malou v posteli, když je v postýlce, tak pořád jenom pláče/, přijde mi, že už nemám šanci na "normální" život... Michalka je jinak hodně šikovná, umí spoustu věcí, ale s tímhle si fakt nevíme rady... a dr. bohužel neporadí - byli jsme i u neurologa, vyšetření OK /i EEG/, prý to musíme vydržet... tak nevím .... Měli jste /anebo máte/ také někdo takového uplakánka? A jak jste to přežili? ... Každý říká, že se to jednou prostě zlomit musí, ale kdy ??? .... díky moc všem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.