| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mary, neboj se, jestli má tvůj syn dostatečně počůrané plíny a dobře přibývá, tak ten čajík zatím ani snad nepotřebuje..~d~ ještě bych tak možná kejvla v nějakým parným létě.. ale teď bude určitě ok..~;)
Já jsem jiné tekutiny kromě MM začala dávat až se zavedením příkrmů v 6 měs a teda žádná sláva to první měsíc nebyla.. nepamatuju si to přesně, ale vypil tehdy fakt málo.. takže to bych taky z počátku tak neřešila~d~ dělala jsem z pytlíku fenyklový čaj pro děti a pak různé ty dětské bylinkové a ovocné.. zkoušela dávat čistou vodu..
add granulovanej.. nevím kolik mu přesně bylo, když jsem koupila 1. pixlu, ale brzo mu budou dva a měli jsme zatím jen 2 pixle a vyhodila jsem část, protože podle návodu se má po otevření zpracovat do tuším 6měs... jako ony ty čaje dětem chutnají, to jo, ale osobně bych je brala jako variantu pro dítě, co by fakt nic nepilo.. jinak je tolik cukru jednoduše zbytečné~;)
Jo a mám tip, kterej mi teda jedna mamink(doufám, že v legraci) vyčetla, protože její dítě pak nechtělo nic jiného~k~.. byla jsem v Anglii jako aupair a tam jsem 9měs. mimču vařila jablíčkový, hruškový, meruňkový.. atd. čaj a to tak, že se očištěné a odšlupičkované ovoce (ta meruňka bez šlupky být nemusí) uvařilo v kojenecké vodě - ovoce se pak mixovalo na přesnídavku a voda se pila.. je to podle mě zdravá varianta a chutná to..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.