| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mary taky pijeme od Hippu asi tak od šesti měsíců. Do tý doby mu stačilo UM. Je nekojený. Neřeš to, nic jinýho nepije ? Jako je snadný tady napsat že je to chemie a srágora a já nevím co. Ale když nic jinýho nepije, tak mu to dávej. Panebože těžký kovy to neobsahuje. Oni ti tady napíšou hlavně maminky zdravomilky (nemyslím to vůbec zle, naopak), já samozřejmě souhlasím s tím, že lepší by byla čistá voda., Taky jsme zkoušeli samozřejmě ale nedostali jsme do něj ani mililitr. ale kdo z vás zažil, že dítě vám nic nepilo ? Nekojjené dítě. Tak to obsahuje cukr no . Lepší než poškozený ledviny. Nakonec většina lidí dává ve třech letech dětem lízátka, bonbony a podobný věci a nikdo to neřeší. Můj synek teď má 13 měsíců a už od desíti přešel na čistou vodu. Na tom Hippu se rozpil a teď pije nádherně a to jen čistou vodu. Takže tě můžu uklidnit v tom, že není pravidlem, že si zvykne. Já myslím, že je rozumný to nehrotit ani jedním směrem. Dětem cukry v rozumné míře neškodí a když to nebudeš kombinovat doslazovanými konzervičkami, sušenkami a podobnými, tak je podobně velký přísun sacharidů podle mě naprosto normální. Na krabičce píšou 3,8 g na 100 ml hotového nápoje. Tak z toho se mu ty zuby rozhodně nepokazí řekla bych.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.