| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nezakládala jsi téma nepití tak den dva zpátky? Psala jsi, že má počůrané plenky. Tak se zbytečně nestresuj, malý to z tebe cítí. A na takový čajíčky je dost brzy. Moje zkušenost, my koupili malý asi v 7-mi měsících takovou tu hami šťavičku ve skle, jako džusík, naředila jsem to vodou, moc jí chutnala, ale od té doby nechtěla vodu ani nesladké čaje. 1000 krát jsem si za to vynadala.Neuč ho zbytečně na věci, které nepotřebuje. Jinak granulované čaje jsou obecně hnus. Ale vyroste na nich taky a pravděpodobně bez újmy.
Někdy si holky říkám, a je to jen takový povzdech, nic proti nikomu, jestli není líp těm, co to neřeší, co dají v 8-mi měsícívh svíčkovou a ani je nenapadne, že by to nemuselo být OK.Já byla taky takový plašan a jsem dodnes, dodnes se stresuju, jestli měla dostatečnou denní porci zeleniny a ovoce apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.