| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jsem tak rozčílená, že se možná nevyjádřím dost jasně. Díky masáži o tom, že pražská voda je kolikrát lepší než ta balená (díky skladování i složení) jsme zakoupili filtr a pijeme tu z kohoutku. Jenomže od včerejška ta voda nějak divně páchne. Já trubka jsem si toho moc nevšimla- často nám tu smrdí odpady a tak jsem si myslela, že z blízké stavby je cítit z odpadů asfalt nebo dehet. Prostě jsem vyčerpaná ze čtyřicítek horeček syna a tak jsem to dětem dala pít. Nenapadlo mě, že smrdí voda. Druhý den ráno to už bylo nápadný a na světle už byla voda zakalená, do hodiny tekla úplně černá. Volali jsme na vodovody, nikdo nepřišel vodu zkontrolovat- prý si stěžoval i někdo jiný a vzorky odebrali u něj. Nikde nic, žádná cedule. Najednou voda přestala téct a pak zase téct začala. Pořád nikde žádná cedule, že by snad voda byla závadná a pro děti nevhodná. Volali jsme opět na kanalizace a prý udělají rozbor až za několik dní a prý do té doby nemají zákonnou povinnost informovat lidi, že voda je možná kontaminovaná- dokud to není jisté. Takže ta voda může být úplně jedovatá můžeme se všichni otrávit, ale vodárny nemusí nikoho informovat, že voda je asi nepitná. Vůbec nevíme zda můžeme v té vodě mýt děti, jestli není tak škodlivá, že by mohla poškodit dětem kůži. Nevím, zda já těžká atopička si můžu umýt ruce v té vodě. Chudinka paní na ústředně si to ode mě schytala (předem jsem se jí omluvila, že se nezlobím na ní), vysvětlila jsem jí, že nikdo neví co s tou vodou je a že tu není ani cisterna ani cedule- třeba cedule- do vyhodnocení údají nedoporučujeme vodu pít.

Já jen, že hodně z nás tu vodu dává dětem a myslíme si, že jim dáváme dobrou vodu. No a někde na stavbě se do vody dostane nafta- sice to někdo nahlásí, že voda smrdí, ale my koncoví zákazníci pijem tři dni kontaminovanou vodu aniž bychom to věděli.
Hustý co ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.