| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, vítám nové těhulky! Moc vám gratuluji a přeji hodně zdravíčka...určitě pište...ráda vzpomínám před rokem touto dobou, jak mi rostlo bříško...i když teda se těším, jak si teď léto užiju (kolo, koupání a tak...) což s obřím pupkem nešlo, a že já měla fakt břicho ohromný:-)
Tak jak před Velikonocema? Já se zítra pouštím do oken, a že se mi fakt chce, když na to není klid, ale jsou fakt hrozně špinavý...a pak se budu jen kochat svátkem jara...
Jinak jsme oslavili Matíka narozky, je to chlapík čtyřletej, po Velikonocích ho čeká opět školka, potřebuje kamarády, a já se bojím, že bude zase často nemocný...ach jo. Ale nedá se nic dělat, musíme to nějak přežít...a třeba to v tomto období nebude tak zlé...
Všechny vás zdravím papá

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.