| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ažurko, ahoj zlato moje!!! Jůů, žijete, huráá :o) Moc ráda tě vidím!!!!~s~~s~~s~

A zkoukla sjem, ja kse to tu rozjelo, super!!!!

jinak všem ahoj holky, malá má od soboty horečky, ze soboty na neděli měla hl. v noci, ale dneska je horká už i přes den, čípek mi vyprdne během chvilky, nurofen sirup ji dělá zle od žaludku(ale dávm po trošičkách) a nic jinýho nemám... Nenaměřím ji, nenechá se, ael odhadem má k 39 stupňů...
Mám podezření na zuby, rupla ji večra trojka, už je kousek venku, ale krom horečky nemá nic jinýho (rýma, kašel).... už dvě noci nepsím vůbec.
V jaké je fázi, když má vřelé tělo, hlavu, ale skoro promodralý nožičky a ručičky??? k dr se nedostanu, nemůžu ji v tomto stavu tahat autobusem...
Může to být od zubů? bez rýmy, kašle.... už nevím, co dělám špatně, vždyť jsou to dva týdny bez horeček a zase znova a dva dny, co nekašle v noci.... už začínám být zoufalá, já tak nevím, jak ji pomoci a nevím, proč je pořád nemocná, co dělám špatně....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.