| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj - jsem na tom podobně 75 0minus;-) - ale cvičení vliv má! ne přímo na prso ale na ten sval pod ním a nad ním takže to rozhodně líp vypadá. taky ramena a záda zpevnit....

když se dá pushapka podprsenka tak pak nad ní ty vypracovaný svaly dělaj svoje...ted už jsem zas ve stavu po kojení a kde nic tu nic ale poprvý to zabralo dost a v lastně i před dětma...depku už ale z toho nemám protože jsem taky před druhým dítětem objevila v prsu bulku byla sledovaná v mama centru - a viděla tam o dost horší věci...jo a taky říkala Mudr. tam že laktační žláza se stahuje po víceletém kojení až rok (kojila jsem dva) a zhruba rok trvá návrat do "normálu".

určitě bych to cvičení prsních svalů ramenních a zádových nezavrhovala- ovšem vím jak je to těžký se do toho dát - sama nemám kdy - dvě děti a doma s nima sama - babičky daleko a donutit se jen tak mezi vykládáním myčky apod na pár kliků - tak takovou vůli teda nemám he;-)

ale až přijde jaro jdu do toho~h~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.