| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem nejvíc v háji byla kolem těch 21let a vyvrcholilo to v pokus o sebevraždu, pak se to zlepšilo tím, že jsem pochopila, že skončit ještě nechci, takže už jsem si byla jistá, že na život už si nesáhnu, ale pořád na prdlačku, pak mi prolítnul životem první člověk, kterej mě chápal (ve 26letech jsem našla prvně pochopení), pak zmiznul a přišel partner, kterému opět nedokážu říct vůbec nic ze vnitř. Pak před dvěma lety první přítelkyně, která chápe a ta mě už dostala na hodně dobrou cestu, ale stále to nebylo úplně ono. Teď nedávno další žena, která mi rozumí (tak dva měsíce zpátky). Svoje pocity vypisuji tomu člověku, co jsem ho potkala ve 26i letech a dost to pomáhalo, ale on "jen" vyslechl, nemohl pomoci víc. I to bylo MOC. Ale teď je to úplně jiné na terapii. Ale přijít tam třeba tenkrát v těch 21i letech, tak by to byl asi taky mazec.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.