| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Poradna - Praha

Dobrý den,chtěla bych objasnit a taky bych prosím chtěla poradit v této situaci. S přítelem jsme se asi po cca 3-4měsících nastěhovali k sobě,protože mě k tomu neustále přemlouval a plánovali jsme spolu dítě,které semnou moc chtěl.Asi po roce bydlení mi řekl,že se chce pouze navštěvovat a začali i hádky,tak jsem od něho odešla a myslela si,že když semnou nechce žít,tak mě nemiluje a řekla mu konec. Na to mě on začal obvinovat a nadávat,že když mu dávám konec,tak to mi prý šlo jen o prachy, což není pravda.Pak jsem se k němu stavila po pár dnech,že jsem to řekla ze vzteku,že konec nechci a on mi na to řekl, že chce půl roku čas prý na to aby zjistil jak o něho stojím a začal se zároven stýkat s kamarádkama,což jsem ho i s jednou viděla a oblbovat jinou na facebooku. Na to já mu opět řekla ze vzteku,že je mezi námi konec a odešla jsem opět od něho. A on mi na to odpověděl,že konec jsem zavinila já když jsem od něho odešla. Pak mě kontaktoval jen po cca jednou sms týdně s tím,že konec nikdy nechtěl a že když jsem mu řekla konec,že si myslí,že mi šlo jen o prachy,což není pravda. Po cca 2měsících co jsem se nekontaktovali, mi začal psát zamilované sms jak mě moc miloval a že konec nikdy nechtěl ani prý nechtěl at odcházím, že mě nikdy nevyhazoval,že jsem prý odešla sama od sebe od něho aniž by to chtěl a že ten čas chtěl jen proto aby prý zjistil jak mi na něm záleží po tom co jsem mu vynadala-(kvůli tomu,že mě křivě obvinil,že mi jde jen o peníze) a že jestli budu chtít být s nim nebo ne a že když prý za nim nedolízám,že dolízat taky nebude a dělat prý ze sebe blbce. Ale že pokud chci,tak že se mám k němu stavit. A že kdybych chtěla být s nim, tak on semnou taky.Na to jsem mu napsala,že si mužem o tom všem teda promluvit venku a on mi na to odepsal,že vlastně neví jestli to má cenu se sejít.Já mu odepsala,že to asi cenu nemá, na to mi odepsal at se stavím o víkendu.. Poradíte mi prosím jak v takovém případě nejlépe jednat a co mu na ty sms odepsat? Stále k němu něco cítím, trápím se a nechci se opět zklamat. Poradite mi prosím. I kde se vlastně stala chyba.. Děkuji za vaši odpověd.Děkuji moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.