| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně tak - na vině může být zácpa, plynatost. A kdo z nás nezná naběhlé břicho před MS? Jenže když MS nedostanete, tak už to neodejde. Dalším důvodem brzkého vyklenutí může být vylučování hormonu, který způsobuje uvolňování střev (tělo potřebuje uvolnit střeva, aby udělaly místo děloze, což je také příčinou těhotenské zácpy - střeva prostě povolí). A břišní stěna, která si vzpomene, že už nějakému miminku povolila, povolí ochotněji znovu. Já měla poprvé velké břicho hned a potřetí ještě mnohem větší. Až jsem nadávala, že aspoń ten začátek těhotenství jsem si ještě mohla užít bez břicha. Jak to bylo podruhé, si nevybavím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.