| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky, i já zažívám něco podobného - dlouho jsem se trápila, proč tomu tak je a myslím, že už jsem našla příčinu. Mám skoro 8mi měsíční mimi a po porodu se mi děsně "zbláznily" hormony /krvácela jsem už v šestinedělí/, takže kvůli léčbě muselo jít kojení "do háje" - bohužel. Ale - při té příležitosti mi zjistili sníženou funkci štítné žlázy /a to prý může i za deprese/, teď beru léky /teprve krátce, takže depky mám zatím pořád, ale prý to chvíli trvá, než se to tak nějak srovná/. Nevím - ta nálada může mít tisíce příčin, ale já bych asi začala tímhle /nechat si udělat komplet krevní rozbor/, teprve až si budeš jistá, že je to OK, tak můžeš hledat příčinu jinde. Přeji Ti, ať je brzy lépe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.