| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Veš mimo lidskou hlavu přežije maximálně den - takže na těch kobercích to být sice může, ale jen tak jak to spadne z hlavy a hned vleze na hlavu další - stejně tak se to ale šíří, že děti jsou pořád u sebe - dotýkají se hlavou .. a prostě to přeleze.

Ve škole se už snad prý hlavy kontrolovat nesmí jak to bylo za nás ... nevím. Určitě je povinnost to nahlásit ve škole, že se u vás objevily vši a ať si všichni zkontrolují hlavy u dětí.

Používání preventivně přípravky na vši je pitomost - ta veš si na to zvykne a nebude to na ně působit vůbec.

Podle mě tady není moc řešení, pokud je tolik nezodpovědných rodičů a nechají děti chodit zavšivené do školy a neřeší to. (mimochodem viz má švagrová co věděla půl roku že neteř má vši a neřešila to protože umyla hlavu jednou a nepomohlo tak to neřešila! Až po té co jsem tu měla neteř celé prázdniny jsem to zjistila co má v hlavě a myslela jsem že mě trefí šlak, že může být někdo tak nezodpovědný !) Takže lidi jsou fakt různí, bohužel. A stačí jedna taková blbá matka a je to v háji a furt dokola.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.