| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tabitho, ten duševní "násilník" jsi v tomto případě ty a tobě podobní.
Jednak svým výkladem homosexuality jako protivenství se Bohu, jednak tím, že ty a další to vykládáte jako zkoušku, aniž ve skutečnosti víte, jaké jsou v tomto případě Boží úmysly. Vy si myslíte, že to víte........no nevím, ale jsme příliš malí a příliš vázaní pozemským a lidským životem na to, abychom vůbec vědět mohli.

Nevim, jake ma Pan umysly u konkretniho cloveka, na kterem to dopousti.Mam ale take zato, ze rekl Mosemu " ..Ja jsem Hospodin, tvuj Buh, Buh zarlive milujici.Stiham vinu otcu na synech do 3. i 4. pokoleni tech, kt. me nenavidi"..Mam zato, ze kazdy z nas vychazi z nejakeho rodoveho kmene..Treba je pricina tezke zkousky te divky daleko pred ni..Pouze se zamyslim..
Nevim, sice v cem jsem nasilna, asi si vzdy najdete oduvodneni k takovym nespravedlivym a nepodlozenym narcenim.Nekdy mam pocit, ze snad ctete prispevky nekoho jineho ,nez ode mne, protoze me obvinujete z veci, ktere ve mne uz davno nejsou...~d~Nebo je jen ve zlosti, co to zas ta zenska pise, preletite ve skocich...Nenachazim ve svych slovech nenavist k lidem, ci proklinani, ci lamani hole nad hlavou hrisneho, zloreceni ci vyrceni o 100% zatraceni s konecnou platnosti...Kde toto vse berete a kdo vam nasazuje optiku, kterou to vidite, se mohu jen domnivat...
Jestlize jsem se ptala, ukaz kde zminuji jak nenavidim tohoto cloveka?Nikdo mi neodpsal.Kde je pak spravedlnost?Kde je dodrzeni Zakona - nevydas proti svemu bliznemu krive svedectvi?Kde by kdo napsal, spatne jsem te pochopil, a ani se vlastne nesnazil te chapat..,cetl jsem ve zlosti.. nerozumim prosim jeste tomu, nebo tomu, vysvetli to blize, abych si to mohl lepe nahlednout..?
Je jednoduche rict o cloveku, jsi blazen, psychicky naruseny, schizofrenik a pripsat mu vsechny existujici psychiatricke diagnozy..Je to jednoduchsi, nez se snazit cist pozorne a videt co je "mezi radky"..
Nikdo nezkusil cist znova, aby mohl videt, ze nenavist v mych slovech neni a neutrousil slovo omluvy za krive obvineni, ci omluvu za zloreceni..

"Prohresi-li se nekdo tim, ze slysel vyslovit kletbu, zloreceni.., a byl toho svedkem, at uz to videl, nebo se o tom dozvedel, jestlize to neoznami, ponese svou vinu"..
Prosila jsem tedy zato, aby mu ta vina nebyla pripsana...
........

Kdyz apostola Petra ukrizovali v Rime dolu hlavou podle jeho prani rekl neco takoveho..
"Mužové, kteří jste povoláni slyšet, slyšte, co vám budu zvěstovat, teď, když visím na kříži. Poznejte tajemství všeho stvoření a jaký byl počátek všeho. První člověk, jehož druh nyní zobrazuji, byl svržen dolů střemhlav a ukázal způsob zrození, které bylo dříve jiné, bylo mrtvé a bez pohybu. Když tedy byl tento první člověk svržen a když uvrhl svůj počátek na zem, uspořádal všechno podle toho, jak byl pověšen a jak byl pádem na zemi povolán. Ukázal, že pravé je levé a levé je pravé, a změnil všechny znaky přírody tak, že vnímáme jako krásné, co krásné není, a jako dobré to, co je ve skutečnosti špatné. O tom Pán v tajemství říká: "Neučiníte-li pravé levým a levé pravým, horní dolním, a zadní předním, nepoznáte království." [Srv. Tomášovo evangelium 22.] Toto poznání jsem vám nyní ukázal a způsob, v jakém vidíte, že visím, je obrazem člověka, který byl stvořen jako první.

Vy, moji milovaní, kteří to slyšíte nyní, i ti, kteří to budou slyšet, upusťte od prvního bludu a vraťte se zpět.

.............

Jedina Sovi dovolila Panovi pri sve modlitbe v noci, aby se dotkl jejiho srdce ,a verim, ze tak dostala Milost si uvedomit, ze Pokoj je Pan sam.A kdyz ho clovek nema, asi to neco znamena..
I kdyz me utesil Pan, omluva od Sovi me potesila, i kdyz jsem ji nasla az dalsi den..
..........


Ten příklad obžerství - nu, nevím, kdybych sežrala cokoliv, něco takového mi nehrozí, stejně, jako mi nehrozí podlehnutí lásce ke stejnému pohlaví. Mohla bych brojit proti těm, kdo podlehli a nazývat je špatnými a Bohu se protivícími.

..

Nenazyvam lidi "spatnymi", ale jejich skutky.To je rozdil, na ktery mohu asi upozornovat do skonani sveta....Ani nevim, kde jsem proti komu brojila...
Nenazyvam jejich skutky "ohavnymy" ze sebe..Nemohu jen tleskat zivotnimu "stylu", ktery drasa Panovi srdce...Vnimat Panovo krvacejici srdce, je tezsi, nez cokoliv jineho na svete..

Byla to take Jeho slova " Nepridas se k vetsine, pacha-li zlo.Nebudes vypovidat ve sporu s ohledem na vetsinu a prevracet pravo..."

"Mluv k Izraelcum a rekni jim, Ja jsem Hospodin..Nebudes obcovat s muzem jako s zenou.Je to ohavnost...Nicim z toho vseho se neznecistuj, nebot tim se znecistuji pronarody..jimy byla znecistena zeme.."
.....


Jenže - kdo jsem já, abych si to mohla označit jako špatné, nebo jakékoliv proti Bohu? Kdo z nás ví?
Zabýváte se tisíckrát opakovanými výklady Bible, bezmyšlenkovitě, aniž by vás vůbec napadlo, že tak, jako ve všem, co vykládá člověk, jsou lidské chyby a lidská podlehnutí klamu.
.....

Vis, Grainne, verim, ze Pan miluje i "homosexualy".Jsem take podle Jeho slov presvedcena, ze cloveka jako "homosex." nestvoril, kdyz ho vypoustel ze sve "ruky"..Nase prirozenost - kdysi dokonala, byla narusena.A touto prvotni nezdrzenlivosti, nebo neposlusnosti proti Stvoriteli, jsme zraneni vsichni.Nase prirozenost byla narusena a tim uz my dalsi, na ktere tato vina v lidskem pokoleni dopada, nejsme dokonale dobri, takovi, jak byli stvoreni prvni lide.Jsme nakloneni ke zlemu..Nekdo vice, nekdo mene, ale kazdy, a kazdy z nas na ruznych mistech sve osobnosti a toho co nas vcelku tvori..Proto vim, ze clovek s timto stavem mysli, ze jest homosex.zameren, pouze podleha teto myslence..
A "zalobce" jde jeste dal, snazi se mu nanutit, ze mu vlastne timto pomaha, jak jedine muze byt stasten.."neumis byt jiny, neumis byt jinak, nebudes jinak stastny, nemas moznost se zmenit, jsi takovy od pocatku tveho byti, jen jsi to nevedel..nemas silu to odmitat.."
Pro cloveka tedy toto neni v urceni od Boha...Ten pouze dopousti, aby byl zkousen clovek v teto sve telesne slabine..
Jak by byla Jeho Spravedlnost dokonala, kdyby nas nechal zkouset pouze v tom, kde jsme pevni?Jakou by nam mohl pak pripsat zasluhu, za porazku "hada", kterou Mu prokazujeme vernost a poslusnost?..
Cim tezsi zkousku dopousti, tim vice chce toho cloveka povysit..Takto to chapu.Vidim tam tedy velkou Lasku Pana k takovym lidem..Ne vsak, k tomu skutku, kde "krmi to zvire" a NECHCE SE ho vzdat, a zaroven se chce dovolavat Boziho Milosrdenstvi..To zvire, ktereho pritomnost se neslucuje s pritomnosti Pana..Misto toho, aby Boha zadal o silu, jak to vse zvladnout...Misto toho si clovek "usne" ve skutecnosti, ze to vlastne pro Neho Pan chtel, kdyby ne, tak by to tak nebylo..
Copak Pan chtel, aby lide namirili zbran jeden proti druhemu, kdyz se to skutecne ve svete deje?Copak nekdo muze rict, je to Jeho zamer. Jinak by zasahl??Proc, kdyz nam dal svobodnou vuli a On prvni u nas respektuje jeji pouziti???

A my ostatni?Ne Pane, v tomto se musis mylit, muj pritel nedela zadnou spatnost..Nemuze se ti jeho chovani nelibit, je to prece muj pritel a ty jsi milujici..On zato "nemuze", nic s tim nedokaze udelat..

Zadame Ho ale, aby mu pomohl neco s tou tezkou situaci udelat sam Hospodin? S prihlednutim nato, ze si uvedomujeme, jak je clovek uzavren ve sve omezenosti v sile..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.