| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, tak náhodou jsem se dostala k této diskusi a chtěla bych k tomuto tématu taky něco říct. Jsem pokřtěná, ale mamka nás nikdy s bráchou moc k víře nevedla, zastávala názor, že pokud si k Bohu budeme chtít najít cestu, najdeme ji. Nechtěla nás k ničemu nutit.. Nevím. Samozřejmě jsem ji to nikdy nevyčítala, jen si myslím, že kdyby nás vedla, nemusela jsem v životě udělat mnohé přešlapy, které jsem udělala. Z pozice nevěřícího člověka jsem vlastně nedělala nic hrozného, ale teď s odstupem času mám já sama na to jiný názor. Potkala jsem se s klukem, který mě do víry zasvětil, ale začít žít s Pánem Bohem jsem se rozhodla sama. Je pravda, že mi pořád v životě jakoby něco scházelo a konečně jsem si uvědomila, že to byla právě ta víra a ten správný život.. Může si myslet kdo chce co chce, nikoho do ničeho člověk nemůže nutit, ale když loni v březnu má maminka umírala na rakovinu, věřte tomu, že když jsem byla u ní a intenzivně se modlila, ona to cítila.. Byla už pod morfiem, takže hodně spala, ale vždy, když jsem se za ni modlila- v duchu- se probudila, v průběhu celé modlitby se mi vděčně dívala do očí (a to nemohla vůbec vědět že se modlím) a až jsem se domodlila, znovu usnula.. Nemusíte mi to věřit, ale opravdu tu sílu modlitby cítila.. Jakto? Protože modlitba srdcem je hrozně silná.. A můžu Vám říct, že samozřejmě mi hodně pomohl můj přítel a rodina, ale hlavně díky modlitbě a víře v to, že smrtí život nekončí, že se jednou zase s maminkou potkám v Nebi, to mě pomohlo nejvíce... Dodnes se za ni denně modlím, za její duši a dodnes mi to hodně pomáhá. Teď se modlím i za děťátko, které čekám a za všechny lidi, které mám ráda. I za ty, které mám ráda méně.~:-D Každopádně víra je obrovskou oporou.. A když mi teď vyšly horší tripple testy na downův syndrom, tak co člověk může dělat při 3 týdenním čekání na výsledky plodové vody? Někdo nic, ale my s manželem se modlíme a jsme šťastní, že tímto můžeme pomoct. Protože Bůh chce pro člověka vždy jen to nejlepší...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.